Media Library Importer (2.1.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
