Media Library Importer (2.1.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: media
ru: медиа
