Media Library Media Modify (1.0.0-beta10) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: Reference
fr: Référence

en: Form mode
fr: Mode de saisie

en: Status message
fr: Message d'état

en: Entity ID: :id
fr: Identifiant (ID) d'entité: :id
