Media Library Media Modify (1.0.0-beta10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Status message
hr: Poruka statusa
