Media Library Media Modify (1.0.0-beta10) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
