Media Library Media Modify (1.0.0-beta10) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
