Media Library Media Modify (1.0.0-beta10) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
