Media Library Media Modify (1.0.0-beta10) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Reference
ru: Связь

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Status message
ru: Статус
