Media Library Media Modify (1.0.0-beta11) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Reference
fi: Viittaus

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Status message
fi: Tilanneviesti
