Media Library Media Modify (1.0.0-beta11) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Reference
id: Referensi

en: Form mode
id: Mode borang

en: Status message
id: Pesan status
