Media Library Media Modify (1.0.0-beta12) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Reference
hu: Referencia

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Entity ID: :id
hu: Entitás azonosítója: :id
