Media Library Media Modify (1.0.0-beta13) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Reference
az: Istinad

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Status message
az: Status mesajı
