Media Library Media Modify (1.0.0-beta13) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
