Media Library Media Modify (1.0.0-beta13) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Reference
lv: Atsauce

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
