Media Library Media Modify (1.0.0-beta13) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Status message
sr: Статусна порука
