Media Library Media Modify (1.0.0-beta14) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: Reference
es: Referencia

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Status message
es: Mensaje de estado
