Media Library Media Modify (1.0.0-beta15) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Reference
pl: Referencja

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Status message
pl: Komunikat
