Media Library Media Modify (1.0.0-beta15) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Reference
fa: ارجاع

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
