Media Library Media Modify (1.0.0-beta15) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Reference
sv: Referens

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Status message
sv: Statusmeddelande
