Media Library Media Modify (1.0.0-beta15) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
