Media Library Media Modify (1.0.0-beta15) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Reference
uk: Посилання

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Status message
uk: Повідомлення про стан
