Media Library Media Modify (1.0.0-beta16) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
