Media Library Media Modify (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
