Media Library Media Modify (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Status message
oc: Messatge d'estat
