Media Library Media Modify (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Reference
pt: Referência

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Status message
pt: Mensagem de estado
