Media Library Media Modify (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Cancel
da: Annullér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Status message
da: Statusmeddelelse
