Media Library Media Modify (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Reference
sk: Referencia

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Status message
sk: Stavová správa
