Media Library Media Modify (1.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Reference
ca: Referència

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Status message
ca: Missatge d'estat
