Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Reference
ar: مرجع

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Status message
ar: رسالة الحالة
