Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
