Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: Reference
de: Referenz

en: Form mode
de: Formulardarstellung

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Migration complete.
de: Migration abgeschlossen.
