Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Reference
et: Viide

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Status message
et: Olekuteade
