Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: Reference
ja: 参照

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
