Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
