Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Reference
ro: Referință

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Status message
ro: Mesaj de stare
