Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Form mode
ta: படிவம் முறை

en: Status message
ta: நிலை செய்தி
