Media Library Media Modify (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: Status message
th: สถานะข้อความ
