Media Library Media Modify (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Status message
eu: Mezu egoera
