Media Library Media Modify (1.0.0-beta7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Reference
he: רפרנס

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Status message
he: הודעת סטטוס
