Media Library Media Modify (1.0.0-beta7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
