Media Library Media Modify (1.0.0-beta7) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ
