Media Library Media Modify (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Cancel
tr: İptal

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: false
tr: yanlış

en: true
tr: doğru

en: Reference
tr: Kaynak

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: Status message
tr: Durum mesajı
