Media Library Media Modify (1.0.0-beta8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Cancel
bg: Отмени

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Status message
bg: Статус съобщение
