Media Library Media Modify (1.0.0-beta8) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Status message
cy: Neges statws
