Media Library Media Modify (1.0.0-beta8) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Reference
nl: Referentie

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Status message
nl: Statusbericht
