Media Library Media Modify (1.0.0-beta8) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
