Media Library Media Modify (1.0.0-beta9) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
