Media Library Media Modify (1.0.0-beta9) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
