Media Library Media Modify (1.0.0-beta9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Status message
jv: Status pesen
