Media Library Media Modify (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Reference
el: Αναφορά

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
